Taakgroep leren – vormen en toerusten
Taakgroep leren – vormen en toerusten
Leesgroep
De leesgroep is voor wie op zoek is en dat graag samen in een open gesprek met anderen deelt. Informeer bij de wijkpredikant over het programma.
Leerhuizen
Voor het geheel van de gemeente PGHH is er een aanbod in het programma dat door de commissie "Zin in" wordt aangeboden in een bovenwijks programma voor de gehele PGHH.
Kerk en School
Dinsdag 8 oktober 2024 was ds. Piet Langbroek op bezoek in groep 6a en 6b van de Bloemenhof. De kinderen, ongeveer 10 jaar jong, krijgen op school hun eigen Bijbel die ze mogen houden tot en met groep 8 en dan mag de Bijbel mee. In twee lessen vertelde Piet over de Bijbel. Weetjes en achtergronden, maar ook wat het boek met je kan doen en wat je er aan kunt hebben in je leven. Het is niet één boek, maar het zijn 66 verschillende boeken, geschreven in een periode van zo’n 1000 jaar (800 V. Chr. – 200 na Chr.) Het eerste deel (O.T.) is geschreven in het Hebreeuws en het tweede deel (N.T.) in het Grieks. Er staan prachtige verhalen in de Bijbel maar ook moeilijke stukken. Bijbellezen vraagt uitleg en inzet; de taal is veelzeggend en heeft een diepere laag en goede boodschap voor alle mensen. Vanaf groep 5 t/m groep 8 wordt er een programma ontwikkeld waarin de verbinding kerk en school wordt gelegd. We houden jullie op de hoogte.
|