Wij gedenken sjabloon Wij gedenken sjabloon

In het kerkelijk jaar 27 november 2017 - 25 november 2018 zijn overleden:

datum m/v voornaam achternaam lftd adres wijk
24-11 V Johanna Hendrika Hamberg-Boers 81 Gramsbergerweg 76 BL
24-11 V Jantje Weerts-Bakhuis 80 Schoutenhof 33 CZ
27-11 M Jan Welleweerd 75 Hardenbergerweg 32 CZ
27-11 V Janna Veurink-Muis 95 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
29-11 V Jantiena Margiena Mulder-Dekker 86 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
04-12 V Janna Jurjens-Reinink 88 De Opgang 13 CN
07-12 V Henderika Jantina Slomp-Klok 78 Oelenveerstraat 7 HE
12-12 M Jan Kregel 62 Rodedijk 30 BL
24-12 M Herman Mulder 84 Rheezerweg 73 CZ
25-12 M Cornelis Johannes Roosa 84 Wilfred Stillweg 32, H'veld HE
27-12 V IJbeltje Koops-Stienstra 85 Leeuwerikstraat 9 HE
28-12 V Rinske Klaske Bouma-Gorter 81 Groeneveldweg 3, Venebrugge RW
02-01 M Kornelis de Jong 64 Jupiterstraat 15 HE
04-01 V Hermina Zweers-Zweers 94 Burg. Bramerstraat 178 CZ
04-01 M Hendrikus van der Kamp 91 J.C.J. van Speykstraat 14 HE
04-01 V Anna Maathuis-Mulder 66 M.Hzn. Trompstraat 2 CZ
04-01 M Jan Slager 75 Orionlaan 50 HE
08-01 M Frederik Meulenbeld 93 Vechtvoorde 50 CN
12-01 M Albert Dorman 75 Burg. Bramerstraat 77 HE
16-01 V Jennigje Janna ten Brinke-Breukelman 90 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
20-01 V Gerritdina Woelders-Grootoonk 52 Brandweg 5A HW
25-01 V Johanna Wilhelmina van den Berg-Vonk 88 J.C.J.van Speykstraat 14 ML
27-01 M Harm Arend Mulder 96 Karel Doormanlaan 17 HW
13-02 V Johanna Hendrika Schreurs-ter Brugge 93 Schoutenhof 27 CN
18-02 M Hendrik Jan Meier 85 Admiraal Helfrichstraat 91 CZ
18-02 V Zwenne Kampherbeek 91 Vennebrugge 7, Wielen RW
19-02 V Alberta Petronella Breunesse-Kroeze 89 J.C.J. van Speykstraat 14 CZ
20-02 V Truida Zweers 60 Singelberg 7 BL
22-02 V Jacoba Albertha Bennink-Hakkers 62 De Spinde 67 HW
22-02 M Johannes Arnold Pleij 84 Plutolaan 4 HE
26-02 M Lambertus Hendrikus van der Kamp 77 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
27-02 V Geesje Klos 86 Rheezerweg 73 BL
04-03 V Aaltje de Bruijn-Vredeveld 83 Schoutenhof 63A CN
06-03 V Evertje Borger-Reefman 82 Grensweg 8 RW
07-03 V Maria Jantina Slotman-Pullen 84 Ulfershof 12 HW
10-03 V Aaltje Odink-Drent 62 Kometenlaan 2 HE
13-03 V Aaltje Lammers-Godeke 84 Schoutenhof 33 CZ
13-03 M Gerrit Lenters 78 Havenweg 78 CZ
19-03 V Aaltje Wilpshaar-leferink 100 Burg. Bramaerstraat 120 CZ
19-03 M Frederik Odink 85 Rodedijk 18 BL
20-03 M Gerrit Bomhof 69 Ganzebloem 47 BV
20-03 M Gerrit van der Haar 88 Palenbeltweg 1A HW
20-03 V Roelofje Breukelman 85 Schoutenhof 63 CN
22-03 M Hendrik Zagers 92 Hardenbergerweg 15 BL
29-03 V Aaltjen Ekenhorst 100 Salland 42 CZ
30-03 V Trijntje Helena Ettine Bakker 86 Schoutenhof 63 CN
01-04 V Jennigje Buikema 81 Floralaan 202 BV
02-04 V Geertruida Hendrika Noordmans-Koningen 92 J.C.J. van Speykstraat 14 CZ
04-04 M Herman Huisjes 79 Wulpstraat 12 CN
06-04 M Harm Bolks 81 Veldsinkdijk 7 RW
10-04 V Fennigje Lewnters-Lammerink 89 Rheezerweg 73 CN
10-04 V Hinderkien Lennips 92 Rheezerweg 73 BV
11-04 V Aaltje Baarslag-Mik 96 Burg. Bramerstraat 70 CZ
13-04 V Bartje Gerrits-Bonestroo 77 Vechtvoorde 23 CN
14-04 M Jan Hendrik Hofsink 90 J.C.J. van Speykstraat 14 CZ
14-04 M Anton Prins 81 Gedempte Haven 15 CN
18-04 V Alberta Amsink 90 J.C.J. van Speykstraat 14 CZ
20-04 M Gerhard Lindenhovius 82 Rheezerweg 73 BL
24-04 V Jennigje Lamberink-Altena 79 Gele Lis 17 BV
25-04 M Roelof Enting 74 Handelsstraat 36 BV
08-05 M Gerrit Veurink 63 Boterbloem 101 BV
12-02 V Klaske Trijntje Schepers-van der Boon 75 Kamferbekestraat 26 ML
19-05 V Antje Roelofs-Appelhof 84 Rheezerveenseweg34 HW
21-05 V Johanna Cornelia Salomons-de Jager 77  Sanatoriumlaan 20, Hellendoorn HE
23-05 V Cornelia Theresia Maria Jansen-Kolb 65 Baalder-Esch 87 BL
24-05 V Hermina Drenthen-Langejans 70 Roeterskamp 20 BV
25-05 M Jan Hendrik Kampherbeek 89 Burg. Schuitestraat 76 CZ
28-05 M Willem Hendrik Smit 98 Drs. G. Jonkerlaan 12 CZ
30-05 M Jan Hendrik Grootoonk 84 Salland 36 CZ
30-05 V Maria Kremer-Kremer 90 J.C.J. van Speykstraat 14 CZ
03-06 V Aaltien Grooten-Jalving 81 Rheezerweg 73 CN
02-06 M Zwaantinus Johannes Dorgelo 84 Rheezerbrink 7 HW
05-06 M Herman Valk 73 Noord-Oosterweg 24 RW
07-06 V Klaaske Drenthen-Bakker 94 Polenweg 5 HW
09-06 M Antonie Binnenmars 70 Vechtvoorde 7 CN
11-06 V Wilhelmine Brunink-Heldt 74 De Brink 52 CN
11-06 V Gesina Kremer-Bouws 87 Meindert v.d. Thijnesingel 1, Coevorden BL
13-06 M Albert Nijland 65 Vierde Wijkweg 4 HW
21-06 M Geert van den Berg 90 Karel Doormanlaan 17 CZ
26-06 V Jennigje Hutten-Nijman 86 J.C.J. van Speykstraat 14 BV
04-07 M Jelte Mensonides 87 Badhuisplein 30 CN
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

terug