Wij gedenken 2016-2017 Wij gedenken 2016-2017

In het kerkelijk jaar 21 november 2016 - 26 november 2017 zijn overleden:

datum m/v voornaam achternaam lftd adres wijk
12-11 M Hendrik Roelofs 91 Wielenweg 8 RW
18-11 V Rika Maria Bouwhuis-Kamphuis 76 Berkenlaan 18 HW
20-11 V Hendrikje Assen-Veldhoen 95 Keizersteeg 1 CN
21-11 M Jan Zwaagman 71 Burg. Bramerstraat 77 HW
25-11 M Hendrik Kremer 90 Gramsbergerweg 54 BL
28-11 V Aleida Crucq-Ormel 93 Boslaan 14 HE
28-11 V Leentien Nijeboer-Hermsen 92 De Spinde 69 RW
29-11 V Helena Geertruida Stegeman-Hellendoorn 83 De Mulderij 318 CN
11-12 V Hanna Gerritsen-Ophof 72 Berkenlaan 8 HW
12-12 M Hendrik Jan van der Schuur 69 Hoogenweg 15 BV
12-12 M Gerrit Jan Bolks 55 Markeweg 3, Brucht CZ
12-12 M Hilbrand Albertus Veltink 56 van Coeverdenstraat 27 ML
14-12 M Willem Gerrit Jan Knol 68 Salland 23 CZ
18-12 V Hilligje Wolthuis-Grote Brookhuis 91 Roeterskamp 7 BV
18-12 V Wichertje Schepers-Dorman 90 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
19-12 V Jennigje Braakman-Bouwhuis 88 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
20-12 V Jacoba Zandbergen-van Elp 89 Burg. Bramerstraat 172 CN
20-12 V Hendrikje Hendriksen 71 Admiraal Helfrichstraat 61 CN
22-12 M Hendrik Westerhof 65 Beatrixstraat 7 CZ
23-12 M Pieter Andries Hoen 88 Plutolaan 13 HE
26-12 V Hendrika Gerarda Johanna Bouwhuis-Geerligs 77 Collendoornerdijk 5 HW
04-01 V Dina Johanna Breukelman-Grendelman 81 Burg. Bramerstraat 97 CZ
07-01 M Hendrik Ribberink 50 M.Hzn. Trompstraat 4 CZ
08-01 V Dieka Veldsink-van der Kamp 78 De Mulderij 215 CN
09-01 V Geertje de Ruiter-Scholing 71 Vechtvoorde 39 CN
11-01 V Aleida Suuroverste-Snippe 94 Rheezerweg 73 HW
17-01 V Jentje Godeke-Lenters 85 Salland 25 CZ
19-01 M Wiebe de Jager 72 Europaweg 3 CZ
20-01 M Hendrik Reiling 91 Kolibriestraat 1 HE
22-01 V Berendina Geziena Timmermans-Haandrikman 86 Lisdodde 34 BV
25-01 M Lenard Gerard Weerts 85 Burg. Schuitestraat 82 CZ
29-01 M Jacob Stoevelaar 75 Witte de Withstraat 11 CZ
31-01 M Jan Hendrik Geertman 87 Berkenlaan 29 HW
31-01 M Hendrik van den Poll 83 Schoutenhof 33 CZ
06-02 V Johanna Smit-Slot 91 Marslaan 61 CN
07-02 M Leefert Jonkeren 79 Venneweg 5 HW
07-02 V Hennie Witpeerd-Pullen 72 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
07-02 M Julian Schutte 19 Hofweg 45 BL
08-02 V Gezina Kompagne-Centen 80 M.Azn. de Ruyterstraat 5 CZ
12-02 V Berendje van der Veen-Zweers 94 J.C.J. van Speykstraat 14 CZ
14-02 M Hendrik Klifman 89 Stationsstraat 2B CZ
16-02 M Jan Hendrik Otten 78 Jachthuisweg 9 HW
17-02 M Gerrit Jan Aufderhaar 76 Frans Halsstraat 11 HE
18-02 V Hendrikje Veurink-Eshuis 85 Eugenboerdsdijk 8X ML
18-02 M Albert Bakker 84 Eiberhof 18 BL
19-02 V Johanna Altena-Lennips 76 Voorstraat 2, Gramsbergen BV
19-02 M Meindert Veurink 61 Blanckvoortallee 36 ML
21-02 M Jan Vugteveen 76 Stationsstraat 8C CZ
23-02 M Engelebertus Altena 98 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
25-02 V Johanna Stoffers-Wolf 80 Frans Halsstraat 3 HE
26-02 V Geertruida Bakhuis-Weerts 89 Schoutenhof 43 CZ
01-03 V Hermina Broekroelofs-Vrijlink 87 J.C.J. van Speykstraat 14 CZ
27-03 V Zwaantje Meijer-Kerkdijk 83 Berkenlaan 27 HW
31-03 M Gerrit Jan Geertjes 87 J.C.J. van Speykstraat 14 CZ
08-04 V Maria Benjamins 90 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
09-04 V Hendrikje Meier-Meijer 80 Burg. Bramerstraat 36 CN
10-04 M Gerwin Lans 27 Boterbloem 176 BV
14-04 M Egbert Kremer 73 Eendekroos 8 BV
15-04 M Lucas Jonkeren 79 Bruchterweg 98 CZ
21-04 V Johanna Otter-Otterman 78 Kamferbekestraat 34 ML
21-04 M Frederik Gerrit Odink 82 Rheezerweg 73 HE
24-04 M Jan Willem Boessenkool 83 Gedempte Haven 39 CN
30-04 V Jennegien Haandrikman-Robbert 87 Prinses Julianastraat 2B CZ
07-05 V Aaltien Broekroelofs-Meijerink 91 J.C.J. van Speykstraat 14 CZ
09-05 V Harmina Jantina Hendrika Grendelman-Altena 81 Parallelweg 12A CZ
12-05 V Gesina Jansen 50 Irenestraat 13 CZ
14-05 M Christiaan Bril 84 Olsmansdijk 7 RW
17-05 M Willem Gerholt 87 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
18-05 M Willem Stegeman 78 Oelenveerstraat 1 HE
18-05 V Ilse Natasja Wiersma 48 Edelinckstraat 108 ML
20-05 V Jennigje Gerrits-Ypma 82 Markt 31 CN
25-05 V Trijntje Snijders-Hobers 82 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
25-05 V Alberdina Hendrika Geertruida kerkdijk-Bosscher 74 Rheezerweg 73 HW
31-05 M Jan Meijer 82 H.H. Schefferlaan 12 HW
03-06 V Lubbigje Gort-van 't Holt 78 Schoutenhof 33 CN
05-06 M Sietze van der Wal 78 De Mulderij 322 CN
06-06 V Geziena Broekroelofs-Bril 87 Schoutenhof 33 CN
16-06 V Hermina Bouwhuis-Breukelman 87 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
16-06 M Johan Lenters 72 Noord-Oosterweg 28 RW
16-06 M Gerrit Veneberg 79 Ulfershof 17 HE
23-06 M Jantinus Fidom 88 Prinses Julianastraat 9 CZ
28-06 V Petronella Amsink-Olthuis 81 Voorstraat 2, Gramsbergen CZ
02-07 V Grietje Albertha Runhaar-Gerrits 48 Avondvoorde 5 ML
19-07 V Jantina Hetty Lammy van Halteren-Sneller 77 Rheezerweg 73 CZ
20-07 V Harmi Jantina Jansen-Kampmann 80 Burg. Bramerstraat 68 CN
28-07 V Jennegien Zwaantje Schipper-Haandrikman 69 Het Bleekveld 39 BV
29-07 M Lambertus Lennips 63 Oelenveerstraat 66 HE
31-07 V Joukje Kuiphof-Abma 78 Burg. Bramerstraat 68 HW
04-08 M Jan Ramaker 75 Vechtvoorde 13 CN
05-08 M Jan Otten 89 Toeslagweg 7 RW
06-08 M Marinus Zandman 69 Baalder-Esch 141 BL
15-08 M Berend Jan Willem Kappert 78 Lage Gaardenstraat 11 CZ
20-08 M Geerhard Bolte 83 Bovenmaat 6 BL
25-08 V Jennigje Snijders-Bouwhuis 89 Drs. G. Jonkerlaan 6 CN
05-09 M Johannes Thomas Verkade 99 Alberthus Risaeuusstraat 17 CZ
07-09 M Hendrik Bouwhuis 82 Berkenlaan 18 HW
07-09 M Gerrit Jan Roelofs 74 Hanekampsdijk 1 RW
10-09 M Lubertus Stoffers 85 J.C.J. van Speykstraat  14 HE
12-09 V Jennigje Bekman-van Laar 91 Schoutenhof 63 CN
18-09 V Maria Blankestijn 89 J.C.J.van Speykstraat 14 CZ
18-09 M Jan Mepschen 82 Wielenweg 2X RW
21-09 M Gezinus Godeke 60 Zwaluwstraat 22  CN
24-09 M Albertus Eggengoor 71 Kooiweg 3 RW
25-09 M Johannes Hilbrands 86 Dennenkamp 11 BV
03-10 M Gerard Muis 73 Kolibriestraat 11 HE
05-10 V Geertken Aman-Büter 92 J.C.J. van Speykstraat 14 CN
06-10 M Gerrit Katoele 82 J.C.J. van Speykstraat 14 BV
07-10 V Berendina Rigterink-Scholtmann 98  J.C.J. van Speykstraat 14 CZ
08-10 M Hendrik Han Kremer 76 Gramsbergerweg 25 CZ
09-10 M Gerrit Meijer 48 Roeterskamp 11 BV
10-10 M Jan Drenthen 87 De Schoutenhof 2 CN
13-10 V Hermina Hindriks 84 Rheezerweg 73 HW
27-10 M Geert Hendrik Harke 84 Voorstraat 2, Gramsbergen CZ
29-10 V Geertruida Bonni Amsenga 86 Rheezerweg 73 CZ
13-11 M Egbert Bernard Johan Warmink 77 Lage Gaardenstraat 29 CZ
16-11 M Christiaan Jan Wilmink 87 Lage Gaardenstraat 88 CZ
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

terug