Werkgroep Baalderdiensten Werkgroep Baalderdiensten

De Baalderdienstcommissie is zo'n 15-20 jaar geleden ontstaan om de predikanten te helpen met het voorbereiden van een gezinsvriendelijke laagdrempelige dienst.
Baalder had toen 2 predikanten; een hervormde en gereformeerde en was in de wijk al ‘samen op weg’.
De commissie is al die jaren gebleven en bereidt samen met de predikant nog steeds met veel enthousiasme en inzet de diensten voor.

Sinds september 2012 zijn er 2 diensten in de maand en is er ook een 2e Baalderdienstcommissie.

Commissie 2e zondag, voorzitter Jennie Veen  
       
Karin Bomhof Oosthof 35 260281 kgbomhof35@gmail.com
Gré Breukelman Hofweg 14 265850 bj-breukelman@home.nl
Christien Faber Baalderesch 73 271722 efaber@hetnet.nl
Marjan Kieft Zonnehof 2 260511 mulder.kieft@gmail.com
Erna Nonkes Eiberhof 36 265010 nonkes48@hotmail.com
Geesje Schuurman Eiberhof 5 268439 schuurman248@zonnet.nl
Jennie Veen Oosthof 25 265483 jennieveen@telfort.nl
Ruth Wendt Paasberg 24 273450 ruthwendt@concepts.nl
Els vd Spoel Baalderesch 81 270123 eavdspoel@gmail.com
       
Commissie 4e zondag, voorzitter Marjan Kieft  
       
Ineke Berenst Zonnehof 13 06-53354233 berenst@xs4all.nl
Franciska Brink De Woerte 24 263904 franciskaoostingh@gmail.com
Gina Gosse Zonnehof 17 265762 p.gosse@ziggo.nl
Maureen Hekert Baalderesch 93 271160/06-38649948 maureen.hekert@home.nl
Gerda Kampman De Woerte 8 262606 gerdakampman@gmail.com
Marjan Kieft Zonnehof 2 260511 mulder.kieft@gmail.com
Mirjam Meilink Bovenmaat 33 264093 meilink@ziggo.nl
Marieke Reedijk Singelberg 76 852074 mariekemaathuis@hotmail.com

De voorzitters van beide commissies zijn de aanspreekpunten. Dus in dit geval Jennie Veen en Marjan Kieft.

De Baalderdienstcommissies bestaan uit vrijwillige, enthousiaste leden die graag samen met de predikant een eigen bijdrage willen leveren aan de kerkdiensten in de wijk Baalder.

 

terug