HE Kerkenraad HE Kerkenraad

De namen en adressen van de kerkenraadsleden treft u hieronder aan. Wilt u zien wanneer de de vergaderingen zijn van de kerkenraad en diaconie? Kijk onder lees meer.
 

Vergaderrooster

 

Ouderlingen

Wijk/functie Naam Adres telefoon  e-mail aftreden
Predikant Ds. H. Dorgelo Blanckvoortallee 13  27 37 36 dshenrydorgelo@pknhardenbergheemse.nl  
Kerk. werk. Mevr. N. Jonkers-Salomons de Kolk 6 26 37 44 n.jonkers@planet.nl  
Voorzitter Kees Bakker Kanaalweg-West 112, Brucht 26 38 36 uijlenhorst@hotmail.com 2023
Scriba Jan Noorlander Bisschopshof 65 26 42 33 scriba-heemseresch@pknhardenbergheemse.nl 2021
Jeugd Elise Pothof Esweg 15 27 19 44 repothof@gmail.com

2021

Jeugd Henk Jan Veurink Rheezerweg 64 A 27 28 15 henk-jan.veurink@live.nl 2023
Kerkrentm. AK Hendrik van Groningen Poolsterlaan 15 26 49 97 hendrikvangroningen@yahoo.com 2022

HE-01

Vacant (Geert Steenbergen)        
HE-02 Vacant (Geert Steenbergen        
HE-03 Vacant (Lambert Zandman)        
HE-04/05 Albert Meijer Poolsterlaan 17 26 35 67 alb.meijer@hetnet.nl 2021
HE-06/07 Dirk en Karin van Beugen Kolibriestraat 6 26 60 47 dirk@vanbeugen.net 2022
HE-08/09 Adri Mensink-Hoogendorp Orionlaan 1 25 17 58
 
adrimensink@gmail.com 2022
HE-10 Jos en Ina Muis Hessenweg 71 26 34 19 josmuis@xs4all.nl
inamuis@xs4all.nl
2022
HE-11 Vacant (Willemien Bult        
HE-12 Hans en Janine Roepers Mercuriuslaan 10 85 25 78 hansroepers@gmail.com 2021
HE-13 Vacant        
HE-14/15 Benno Schraa Lindenlaan 38 68 49 52 bennoschraa70@gmail.com 2020
HE-16 Clara Hetty Hietland Orionlaan 46 26 43 33 hhietland@outlook.com 2020
Bijz. diensten Mini Prins Wielewaalstraat 20 26 36 25 miniprins@ziggo.nl 2021
Coll. v. Kerkrentm. Erik Jutstra Van Foreestallee 42 23 11 86 erikjutstra@kpnmail.nl 2021
 

 

 

Diakenen

Naam Adres telefoon e-mail aftreden
Frits Welink Coevorderweg 26
7737 PG Stegeren
0529-457588 info@fritswelink.nl 2023
Ineke Meinen Venuslaan 2 26 50 77 mnnh46@xs4all.nl 2023
Jan Meilink Hesselinkstraat 11 26 77 40 j.meilink@hetnet.nl 2023
Albert Jan Odink Kometenlaan 2 26 56 76 aodink1957@kpnmail.nl 2023
Johan Hamhuis Orionlaan 18 26 79 74 jhamhuis@home.nl 2021
Willemien Bult-Gelling Nachtegaalstraat 21 26 48 56 willemienbult@hotmail.com 2021

 

terug