PKN Hardenberg Heemse vanaf 2006 PKN Hardenberg Heemse vanaf 2006

Predikanten van de Protestantse Gemeente Hardenberg-Heemse opgericht in 25-03-2006 :
 

ds. J. Kruiter (Baalder)  25-03-2006 - 30-09-2010
ds. B. Lampen (Heemse)  25-03-2006 - 12-08-2007
ds. P. Langbroek (Baalderveld)  25-03-2006 
ds. A. de Lange  25-03-2006 
ds. P.J.H. Noordmans (Zuid)  25-03-2006 
ds. G.R. Offringa  25-03-2006 - 27-01-2013
ds. M.S. Voet  30-09-2007 - 03-12-2017
ds. J. Dijkstra  04-11-2007 - 02-04-2017
ds. H. Dorgelo (Baalderveld) (p-t)  07-03-2010 
ds. W. van der Wel (Baalder)  03-04-2011 
ds. L. van Rikxoort (Heemse-West) (p-t)  12-06-2011  - 05-01-2020

ds. mw. Y. van Benthem-de Ridder  16-09-2018
 
predikant bijzondere werkzaamheden  
ds. mw. E. Diepeveen (g.v. streekziekenhuis) 25-03-2006
ds. W. van der Wel  (g.v. Baalderborg) 25-03-2006 - 03-04-2011 
ds. M. Oostenbrink (g.v. Baalderborg) 25 september 2011 - 13-01-2017

terug