Kerkenraad de Marslanden Kerkenraad de Marslanden
Naam Adres Telefoon Email Functie / Straten Jaar Aftr.
Piet Langbroek Margriet 2 267363 / 06-42216019 info@pietlangbroek.nl Predikant  
Yvonne van Benthem     yvonnevanbenthem@pknhardenbergheemse.nl Predikant  
           
Egbert Odink Veldsinklaan 34 (0523) 267 860 e.odink1@kpnplanet.nl Ouderling /
Kerkrentmeester Centraal (CvK)
2020
Gerdie Odink Veldsinklaan 22 (0523) 216 144 jeugdouderlingmarslanden@gmail.com Jeugdouderling 2020
Gerjan Grootenhuis Ervenweg 2 (0523) 270 429 gerjan.grootenhuis@gmail.com Ouderling Vlinder 1 2020
Piet Landstra Klokkenbuil 1 (0523) 265 258 Scriba-marslanden@ pknhardenbergheemse.nl Scriba / Ouderling 2021
Anne Altena Klokkenbuil 7 (0523) 852 126 altenapkn@gmail.com Ouderling / kerkrentmeester Moderamen 2023
Tiny Voet Avondvoorde 1 (0523) 273 231 t.voet@kpnmail.nl Ouderling 2022
Jan Veneman Erve Nijsinck 27 (0523)272375 Janveneman@ziggo.nl ouderling 2023
Thèresia Hindriks Erve Ruitminck 24 (06) 4200 1079 theresia_slot@hotmail.com Ouderling 2023
           
Jenet Bel Meerwater 3 (0523) 267 766 johan.jenetbel@planet.nl Diaken Cirkel 2 2020
Gerko van den Akker Elzenlaan 20 (0523) 858 154 gtvdakker@hotmail.com Diaken 2021
Rebecca van der Veen Moonenlaan 66 (0523) 852 475 rjvdveen78@home.nl Diaken 2022
Mannetta Batterink Molckenbourstraat 38 (0523) 268 412 janenmannetta@gmail.com Jeugddiaken 2023
Jan Batterink Molckenbourstraat 38 (0523) 268412 janenmannetta@gmail.com Diaken  
Marcia Zoomer Veldsinklaan 10 (0523)271242 marcia.zoomer@gmail.com Diaken  
Ambtsdragers met speciale opdracht          
Saapke van Beveren Blanckvoortallee 16 (0523) 272 725 beveren0@xs4all.nl Ouderling (bijzondere opdracht: rouw- en trouwdiensten) 2020
Willemien Meier Van Kouwenb.str. 29 (0523) 261 031 meier29@ziggo.nl Diaken speciale opdracht Schoutenhof 2019
Femmy Kroon Edelinckstraat 2 (0523) 262 490 femmykroon1946@live.nl Diaken speciale opdracht Schoutenhof  
Hilda Breukelman Hundekovenstraat 13 (0523) 264 884 fam.breukelman@home.nl
 
Diaken speciale opdracht Schoutenhof  
           
 
MODERAMEN DE MARSLANDEN
Naam Adres Telefoon Email Functie / Straten Jaar Aftr.
Yvonne van Benthem     yvonnevanbenthem@pknhardenbergheemse.nl Predikant  
           
Piet Landstra Klokkenbuil 1 (0523) 265 258 Scriba-marslanden@pknhardenbergheemse.nl Scriba / Ouderling 2021
Gerjan Grootenhuis Ervenweg 2 (0523) 270 429 gerjan.grootenhuis@gmail.com Ouderling Vlinder 1 2019
Anne Altena Klokkenbuil 7 (0523) 852 126 altenapkn@gmail.com Ouderling / kerkrentmeester Moderamen 2023
Gerko van den Akker  Elzenlaan 20 (0523) 858 154 gtvdakker@hotmail.com Diaken 2021
 


 
terug